عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي شرق, صفحة 15

2,437 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا تشطيب الترا لوكس

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سيدي جابر - متفرع من المشير

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحة - كومباوند مروچ

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل و فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة (ش فوزي معاذ - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح السعر شامل دواليب المطبخ مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    "شقة للبيع 250 م سابا باشا ترام مباشر برج براند

    Dk REAL ESTATE logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197م سموحة ( فيروزة سموحة )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169 م سموحه (ذا وان)

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٢٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م كفر عبده (خطوات من سانت جيني)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م في سموحه مصطفي كامل

    Dk REAL ESTATE logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بأميز فيو & سعر

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد مكان .. ده مرسوم لحياة أرقى

    Inspire Homes logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمساحة و تشطيب مميز مطلات مفتوحة رخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 159 م بولكلي (ش محمد فريد)

    RE/MAX Avalon logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م سابا باشا (قصر المرغيني)

    RE/MAX Avalon logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب وفورا شقه فى عمارات الضباط بمصطفى كامل

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع 22, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٦٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب وفورا شقه فى عمارات الضباط بمصطفى كامل

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع 14, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب والتنفيذ فورا شقه بعمارات الضباط بمصطفي كامل

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع 20, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع في كفر عبده

    Royal San Stefano. logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 206 م سموحة (جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م ستانلي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة و موقع مميز مطلات مفتوحة رخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع أبو قير, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر مباشر تشطيب مثالي تقسيمة مميزة

    Remax Professional. logo image

    شارع المعسكر الرومانى, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في عمارات سولك ( بيتك في النادي )

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي شرق
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي شرق

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…