عقارات 3 غرفة نوم للبيع في جليم, صفحة 4

105 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع مصطفي فهمي - جليم - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 240 متر في جليم بشارع مصطفى فهمــي

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 284 م جليم ( خطوات من الترام )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة موقع مميز رؤية واضحة للبحر مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    شارع احمد يحيي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 215 م - جليم( ڤيوهات مفتوحه علي البحر )

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م جليم - خطوات من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م جليم ( ش أبو قير مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200 م جليم ( ش الحبروك )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع إسماعيل الحبروك, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح بالكامل اميز موقع

    Remax Professional. logo image

    شارع إسماعيل الحبروك, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م جليم ( ش حداية باشا )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع حدايا باشا, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز خطوات من البحر مرخصة فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع إسماعيل الحبروك, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 187م جليم ( ش مصطفى ماهر) –

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة بمطلات مفتوحه بالكامل وتري البحر

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 240م جليم ( ش مصطفى فهمي)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191م جليم ( ش ابراهيم الحلبي )

    Inspire Homes logo image

    شارع ابراهيم الحلبي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 215 م زيزينيا ( على الترام مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م جليم ( ش مصطفى ماهر )

    Inspire Homes logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م جليم (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ( 240م ) جليم ش ابراهيم الحلبى .

    شارع ابراهيم الحلبي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م جليم (ابو قير مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م جليم

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 315م زيزينيا (شارع المحافظ )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع احمد يحيي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جليم شارع مصطفى فهمى - خطوة من شارع ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 253 م جليم (ش دياب)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م جليم (ش مصطفي فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م جليم ( خطوات من ش أبو قير )

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع