عقارات 3 غرفة نوم للبيع في جليم

105 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جليم 180م شارع ابو قير .

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م للبيع - جليم ( متفرع من البحر )

    Chance for Realestate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م جليم ( ش أبو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 286 م جليم (علي البحر مباشرة )

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م جليم (ش حداية باشا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع حدايا باشا, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بإطلالة مفتوحة في جليم طريق الحرية

    Baytak. logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م جليم (خطوات من قصر المرغني).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو على ش ابو قير و كلية فنون جميلة مرخصة

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جليم 182 م

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع إسماعيل الحبروك, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م جليم (ش مصطفي ماهر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م جليم ( ش مصطفى فهمى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م جليم (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 140م جليم - شارع اسماعيل الحبروك

    B-connect Real Estate logo image

    شارع إسماعيل الحبروك, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م في جليم ش دياب خلف البنزينه/AA0752

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع دياب, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م للبيع - جليم ( متفرع من البحر )

    Chance for Realestate logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م جليم (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة الريسيبشن فيو مفتوح على البحر

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر فيو مفتوح على الشارع

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م جليم (ش زهران رشدي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة شهر عقاري و مرخصة موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م جليم ( خطوات من البحر )

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 217 م جليم (خطوات من الترام والبحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام قصر المجوهرات على الترام مباشرة مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد السلام عارف, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 م جليم (ش مصطفى فهمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع