شقق 3 غرفة نوم للبيع في صوارى, صفحة 16

415 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 م صواري

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة للبيع 155م ( صواري - Diva compound )

    Inspire Homes logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسرع استلام في صواري اقل من سعر السوق مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠١٢٬٠٨٠ جنيه

    فرصتك بالسعر القديم، تسهيلات علي 3 سنوات،فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 3 شهور واجهة بحري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184م , حي صواري

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م صواري( فيو النادي)

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 278م ( Vice versa ), (حي صواري)

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٣٠٥٬٩٠٠ جنيه

    استلم شقة بحري في صواري بأقل سعر متر في السوق

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في صواري باقل من سعر السوق الحالي-فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسرع استلام، بالسعر القديم، الترا لوكس، فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام باقل سعر متر فى كومباوند صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في صواري باقل من سعر السوق الحالي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٣٠٥٬٩٠٠ جنيه

    شقتك في الطرح الجديد في صواري بأقل سعر متر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ب اقل سعر في صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل - صواري ( السعودية المصرية )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في ( صواري السعودية المصرية )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٧٨٬٩٣٢ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في ( صواري السعودية المصرية )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م مميزة بأفضل سعر في صواري بخدمات متكاملة

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة( Resale ) كمباوند صواري المصريه السعودية

    B-connect Real Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م ( صواري السعودية المصرية )

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فى حي صواري (السعوديه المصريه)

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع 195م كومباوند صوارى(فيو لاند سكيب)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٧١٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع 184 م ( كومباوند صواري - السعودية المصري

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156 م (صواري - سوليك)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬١٨٥ جنيه/متر مربع