شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 37

1,240 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 183م سموحة ( فالوري انطونيادس )

    Inspire Homes logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 183 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م سموحة (ش زكي رجب)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178 م سموحه (الصيادلة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحة - شارع فوزي معاذ

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة تسهيلات على 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م سموحة (ش النصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة ( ش كمال الدين صلاح

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيغ وحده ريسيل في سكاي لاين سموحة - موقع مميز

    JMG logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96 م سموحه (تعاونيات سموحه)

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 199م كمباوند فالوري انطونيادس

    B-connect Real Estate logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٣٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (خلف كيروسيز)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة مطلات مفتوحة في قلب سموحة

    Baytak. logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سموحة ( أبراج شهرزاد )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 3 شهور فيو مفتوح علي الفيلات

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 102م سموحة تعاونيات سموحة

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م سموحه (أبراج لاند مارك هاني مكس)

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٧٨٬٢٥٠ جنيه

    احجز دلوقتي وخد أول خطوة نحو سكن يليق بيك

    AQAR One For Realestate logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فالوري سموحة ( شارع النقل والهندسة )

    JMG logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي فرصتك إنك تمتلك وحدة جاهزة للاستلام فوراً

    AQAR One For Realestate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فالوري سموحة ( شارع النقل والهندسة )

    JMG logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 م سموحة - أبراج الشرطة

    B-connect Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع