شقق 3 غرفة نوم للبيع في حي اول المنتزة, صفحة 3

335 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - بمساحة 165 متر

    Remax Top Agents logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - السيوف - مساحة 155 متر

    Remax Top Agents logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م ميامي (شارع العيسوي)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م ميامي (متفرع من ش اسكندر ابراهيم )

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيدي بشر (مدينة فيصل)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مدينه فيصل, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م خالد بن الوليد -بجوار جامع سيدي بشر

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سيدي بشر(ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154م للبيع - ميامي ترى البحر

    Chance for Realestate logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 م سيدى بشر (ش 16)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع 16, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م سيدي بشر (ش علي هيبه)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م صافي ميامي (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م السيوف (ش عبد السلام عارف)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميدان السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (ش خالد بن الوليد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامى (على البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 180م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م ميامي

    Elite Groupe logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م ميامى (على البحر مباشرا)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سيدى بشر ( متفرع من ش محمد نجيب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر مباشر مفروشه بالكامل التكييفات دريسنج

    Remax Professional. logo image

    شارع الشهيد محمد يوسف غالى ( 45 سابقا ), سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع السيوف (ش جميلة أبو حريد)

    RE/MAX Avalon logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على شارع رئيسي مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م ميامي (ش فاروق عبدالوهاب)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه + رووف للبيع في سيدي بشر

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م - سيدى بشر - بحـر مبـاشـر

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م ميامي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع