شقق 3 غرفة نوم للبيع في حي اول المنتزة, صفحة 2

335 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م فيكتوريا (متفرع من ش الجلاء)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الجلاء, فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م بـــ ميامى خطوات من البحر اول سكن

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع 57, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي (تانى نمرة من ش خليل حماده)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165 م بـــ سيدى بشر ش جمال عبد الناصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيدى بشر 140 م ( ش جمال عبد الناصر )

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع 57 متفرع من جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع سيدي بشر - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م ميامي(خطوات من البحر - أبراج آمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م ميامي (تانى نمرة من ش خليل حمادة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م السيوف (ش عبد الله عزت)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد الله عزت, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م ميامي ( شارع جلال حماد )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد جلال حماد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامي (فيو بحر مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م ميامي (ش جلال حماد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد جلال حماد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م ميامي - ( بحر مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 214م السرايا - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة بمطلات مفتوحة

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيدى بشر 140 م

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع 17, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيدى بشر 150 م ( ش العيسوى )

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 120م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع بن مصلح الارمن, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - السيوف - مساحة 145 متر

    Remax Top Agents logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ميامى 140 م ( ش الأرمن )

    Elira Real estate Experts logo image

    خلف شارع بن مصلح الأرمن, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للببع في خالد بن الوليد/كود الوحده: AA0804

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م بـــ فكتوريا شارع الامير حليم

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - متفرع من خالد بن الوليد

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - السيوف - شارع الفلكي

    New Home for Realestate logo image

    شارع السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سيدي بشر بحري

    New Home for Realestate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع