شقق 2 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 24

1,282 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة فيو مفتوح تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سابا باشا متفرع من البحر - بمساحة 100

    Remax Top Agents logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع أطلس - مساحة 80 متر

    Remax Top Agents logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م سموحة ( ش بهاء الدين الغتوري مباشر )

    Inspire Homes logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة كاملة العدادات الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال شهور فيو مفتوح علي نادي و لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمقدم 460,320 في قلب سموحة

    Pharos Real Estate logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع كامب شيزار

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٦٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع 129م سموحة (مقدم 433,440 ج - فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٥٦١ جنيه

    شقة للبيع 137م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142م كومباوند صواري (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مطلات مفتوحة على الحديقه الدوليه

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز لللبيع استلام قريب متشطبة من بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م كليوباترا ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دور مميز و فيو مفتوح على النادى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادى تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م - سموحـه - شارع الهيلتون

    Next Estate logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في Sawary Waterfront

    Inspire Homes logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي إسكندر إبراهيم رئيسي

    Remax Top Agents logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م لوران ( متفرع من ش الاقبال )

    Inspire Homes logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م , ميامي

    Wealth Platinum logo image

    شارع امتداد امين خيرت الغندور, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مطلات مفتوحة بالكامل على النادى

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع