شقق 2 غرفة نوم للبيع في الاسكندرية, صفحة 22

1,282 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٦٤ جنيه

    شقة للبيع 119م كومباوند بالم هيلز إسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٠٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كفر عبده (ش عبد القادر رجب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد القادر رجب باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالم هيلز بمقدم ٥٣٦ الف

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م سابا باشا مطلات مفتوحه على البحر

    BABEL Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بمنطقة سموحة قلب الاسكندرية

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع فالاسكندرية لشقة غرفتين متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل شامل دواليب المطبخ

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع الفريق اسماعيل سرهنك, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيدي جابر في امام مستشفى الاندلسية

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م سموحة ( شارع 308 )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع 308, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع هيلتون رامادا

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80 م , كفر عبده ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلوران بالقرب من شارع سرهنك

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم واطول فترة سداد تقدر تمتلك وحده فى صوارى

    ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٩٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 142م ڨيو مميز بمقدم 357 ألف في Waterfront

    ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116م , صواري ,

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م سموحة - كومباوند مروج (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 101 م كومباوند صواري (فيو مفتوح)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 142م في وتر فرونت بأقل مقدم وڨيو رائع

    ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م كفر عبده - ش جمال عزب متفرع من خليل

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع خليل المصري, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116م كومباوند صواري فيو مفتوح -مقدم 10%

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 101م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي صواري – الإسكندرية_مساحة 101 متر

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة سوق الكمبيوتر تصلح ادارى او سكنى

    Elite Groupe logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة تسهيلات في السداد علي 7 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع