شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1911

52,363 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية 120م تشطيب كامل وقسط 36 شهر وعقد أخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م3غرف2حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايلان سراي نيو كايرو واجهه بحرية

    Bond & Key logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني بأسانسير 185م لوكيشن مميز تشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في كمبوند وان قطامية متشطيه بالفرش

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200 متر استلام فورى أرضى بجاردن 6 أكتوبر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122 متر فيو حمام سباحه بأقل سعر في مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه و مميزه فى دجله لاند مارك استلام 6/2027

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 للبيع ريسيل بدجلة لاند مارك فيو حارجى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م حي محرم باشا بكامل الفرش والأجهزة

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه159م 3غرف3حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٧٥٬٣٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 7 سنوات فيو مفتوح على بلازا الترا لوكس

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (175)م - محرم بك - شارع الوزير

    Elite Groupe logo image

    شارع الوزير, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (ش النصر) 140 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح مرخصة شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع اللواء حسن جميعي, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر فالماركت في ستون ريزدنس - 175م - 3غرف

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 122مترللبيع في مدينه نصرفي دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 122مترللبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع (اليكس ويست) 217 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه مميزه جداا 150 متر واجهه وسط

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميامي بحر مباشر150م بالفرش فيوبحردور2

    Dk REAL ESTATE logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زهراء المعادي امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الحي الثالث، الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنشية

    Elite Groupe logo image

    شارع النصر, المنشية, حي الجمرك, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 159مترللبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع