شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1681

52,213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا للبيع في غرب الجولف بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي شارع الخمسين الرئيسي

    Find House Group logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل للبيع بمقدم 2,100,000

    Coldwell Banker Wealth logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى 6 أكتوبر بجوار ماونتن فيو ومول العرب

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في بالم باركس -بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر شقة ١٤٩م كومباوند فيلدج ويست تشطيب زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثانية - احمس - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٠م واجهه بحري بجوار النادي بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سهم استثماري في تفرعات النميس يسلّمك شقة 140م

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم جاهزة للسكن مع إطلالة على البول

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٦١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى شارع التحرير

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ب5 مليون في بالم هيلز التجمع

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٠٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة ريسيل و جاهزه للمعاينه لسرعة البيع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد الجديدة متشطبة

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار ( على البحر مباشرة )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع - شارع الرفاعة، الدقي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع رفاعه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - سوديك فيليت - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه مـن البحــر شاليه راقي في قلب مارينا الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م فيو فيلا بحدائق الاهرام بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٦٬٥٣٧ جنيه

    شقة 170م استلام فوري في تاج سيتي مرحلة شاليا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق فيلا 212م+جاردن 48م بفيو ع club !!

    Bright logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة لقطة للبيع في كمبوند الباتيو7

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٢٬٤٩٣ جنيه

    تاج سيتي Club side 158 متر الدور الخامس

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٤٥م واجهه بحري ٣ قطع ع الشارع بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800.00بقلب العالمين بالقرب من الابراج قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع