مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 39

1,667 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إدارى مميز استلام ٤ شهور صالح لجميع الأنشطة

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري بواجهتين فوري في التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب 120م للبيع في داون تاون- التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    داون تاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 318م للبيع في هايد بارك - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣١٨ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٥٠٩٬٢٧٩ جنيه

    مكتب للبيع بالتقسيط فى ثري سيكستي جاهز للاستلام

    Do estate logo image

1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إعادة بيع مكتب في ليك فيو فيو ذا درايف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب خاص للبيع في Mountain View I City

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري علي ال90 مباشر بالتقسيط بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٢٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٩٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب جاهز استلام قريب علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مباشرة على محور بن زايد سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة – أول مشروع Hologram في مصر

    The Icon Real Estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٩ متر مربع

    ١٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٥١٠٬١١٠ جنيه

    مكتب للاستثمار الذكي في أقوى مشروع إداري لحسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع جاهز للاستلام lake Town باقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري مع اقساط في ذا ارك على التسعين الجنوبي

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٩ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري بمساحة مميزة |بالتقسيط علي 5 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متأجر بعائد ربح 9% جنب الجامعة الأمريكية

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع 95 متر متشطب | بمجمع راقي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك الان مع شركه اعمار بافضل سعر في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع بمساحة مفتوحه اول استخدام

    Commercial Square logo image

    جرانوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ١٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك الان متاح بافضل سعر متر مع إعمار في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١١١ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري 165م فوري ومتشطب علي ال90 مباشر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٥٬٠٣٨٬٦٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مساحة مفتوحة علي التسعين مباشر

    New Avenue Real Estate logo image

    مجمع بي 255, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥١٤ متر مربع

    ١٨٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٧٬٧٩٦٬٦٥٠ جنيه

    مكتب علي التسعين استلام فوري للبيع 258م بمقدم 20%

    New Avenue Real Estate logo image

3

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٨٥٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    مساحات مكتبية

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري استلام فوري متشطب بالكامل للبيع

    why solutions logo image

2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري في سيتي جيت بيزنس ديستريكت مقدم 5%

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع