مكاتب للبيع في التجمع الخامس, صفحة 19

1,657 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 157 م للبيع في تريفيوم كومبلكس التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    تريفيوم بزنس كومبلكس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بلازا فيو متشطب بالكامل للايجار في 5A

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز في هايد بارك للبيع -القاهره الجديده

    Commercial State logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 192.5م للبيع في سيتي جيت من ديار القطرية

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٩٢ متر مربع

    ١٦٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٤٠٨٬٣٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في التجمع الخامس تشطيب بالتكييفات

    Circle Realestate logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٩٥٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٢٨٬٥٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في 3Sixty جولدن سكوير محور بن زايد

    ABAZA for real estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع 128م في Hyde park - التجمع الخامس

    Places Solution logo image

2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٩٣٨٬٤٠٠ جنيه

    مكتب اداري متشطب للبيع استلام فوري تقسيط علي سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتبك مساحه مفتوحه ب 10% مقدم امام lake view

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ميفيدا ١١٧ متر مربع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١١٧ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ليك تاون المساحة ١١٤ مترًا

    متصدر

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري-250م-للبيع-موقع مميز-شارع ال90

    CLICK logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع متشطب كامل التسعين الجنوبي مباشر

    CLICK logo image

2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري-للبيع-متشطب-350م-موقع مميز-شارع ال90

    CLICK logo image

2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في التسعين الجنوبي على البلازا مباشرة

    West Field logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٤ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز بأعلي عائد استثماري علي التسعين الجنوبي

    Roots Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٤٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري متشطب للبيع في ميفيدا - Mivida

    Circle Realestate logo image

2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    مساحات مكتبية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر إداري للبيع 650م التجمع الخامس

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 54م تشطيب كامل بالتكيفات في IV التجمع للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    اي في بيزنيس بارك, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 65م تشطيب كامل في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٥١٠٬١١٠ جنيه

    مكتب 134م بمقدم 10% علي 7 سنين مع حسن علام للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١١٦٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 500م بمقدم 10% علي 7 سنين مع حسن علام للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز للبيع في مجمع البنوك علي التسعين

    Hodoud for Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه اداريه للبيع 528م في Mivida Business Park

    Places Solution logo image

2

    ٥٢٨ متر مربع

    ٢٤٦٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مكتب اداري للبيع في Mivida Business Park

    Places Solution logo image

2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع