عقارات تجاري مفروشة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

222 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري لقطه بمقدم3%بالحي المالي وبقسط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    سيكتور باي موداد, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع باول ناطحه سحاب بشريط الابراج السياحيه

    Roots Real Estate logo image

    نايل بيزنس سيتي, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام سنه مبني وجاهز للمعاينه بأقل سعر للمتر

    Roots Real Estate logo image

    شانزليزيه مول, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥ متر مربع

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 44م للبيع استلام سنتين ع محور الامل الرئيسي

    Dastan Real Estate logo image

    جولدن تاور 2, ام يو-23, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ١١٬٢٠٧٬٨١٠ جنيه

    عيادة للبيع 78م العاصمة الإدارية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطه بأقل سعر للمتر معTaj Misr فيCBDبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    تاج تاور, منطقة الأعمال المركزيه, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 200م متشطب في العاصمة بأقل سعر+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٣٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهة أستلام سنة ع المحور المركزي بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافييت مول, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٩٨٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا مكتب جاهز للتشغيل بأقل سعر في العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    روك كابيتال وان, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    مكتب استلام سنة بأقل سعر للمتر فى قلب الحي المالي

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٢ متر مربع

    ٩٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٬٧٣٥٬٥٠٠ جنيه

    مكتب لقطة بأيجار ألزامي وقسط شهري 10,000في العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماس تاور, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأقل سعر للمتر واجهه مباشرة على المحور الغربي

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مكتب استلام سنة بمنطقة CBD بالعاصمة+خصم30%

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه مباشرة على البرج الايقوني فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ١٧ متر مربع

    ٢٥٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    محل بأقل سعر للمتر بمنطقة داون تاون بااقساط11سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٢٢ متر مربع

    ١٨٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬١٧٧٬٦٠٠ جنيه

    مكتب بأقل سعر في الـCBD أمام البرج الأيقوني مباشرة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 45 م باعلي قيمه ايجاريه بالابراج السياحيه

    Roots Real Estate logo image

    مون ريال تاور, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري جاهز للمعاينة الان بسعر لقطه بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٩٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بأقرب استلام بأعلي عائد استثماري بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٣٢ متر مربع

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٧٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري استثماري بعائد ضخم بالحي المالي+0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

1

    ٥٣ متر مربع

    ١٤٥٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥١١٬٨٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 4

    2 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٣٢٨٬٠٨٥ جنيه

    استلم فورا مكتب واجهة بأقل سعر للمتر بالحي المالي

    Roots Real Estate logo image

1

    ٧٧ متر مربع

    ١٦٠٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٧٩٧٬٣٩٤ جنيه

    مكتب بعائد استثماري للبيع 20% العاصمة الادارية

    New Avenue Real Estate logo image

    باراجون, الحى المالى, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم مكتبك الاداري بأعلي عائد+بأقل سعر بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    ٩٩ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب واجهه بالابراج السياحيه وبأقل سعر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    نصف طابق

    ٤٩٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بنك للبيع في اقوي منطقة سكنية بجوار الحي الحكومي

    Dastan Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٥٠٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • بلو فيرت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٦٬٩٣٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,بلوفير

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…