وحدات طبية تجاري للبيع في نمق

5 عقارات أخرى
  • 12

    وحدة طبية

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع 148م مباشرة على واصله دهشور

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع علي وصلةدهشور في نمق بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع على وصلة دهشور مباشرة وعلى الواجهة

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار في صيدلية بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٥١ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية 60م للبيع بأكبر مول بجوار مول العرب زايد

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع