محلات للبيع في سبيس مول جيتس

24 عقارات أخرى
  • 6

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بجانب بالم هيلز - امام اركان بلازا - 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في مول بجوار الخمائل علي محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي في مول سبيس بموقع مميز أمام هايبر وان

    Property  Hills. logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في افضل لوكشن ف الشيخ زايد باعلي عاد اس

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في أكثر المناطق حيويةمباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بجانب بالم هيلز - امام اركان بلازا - 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في أكثر المناطق حيويةمباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة تجارية مميزة تضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠١ متر مربع

    ٩٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٥٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    محل 72م للبيع في سبيس مول محور 26 يوليو

    New Avenue Real Estate logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٢١٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل لقطة أمام هايبر مباشرة – أعلى كثافة مرور

    Inn Properties logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في أقوى لوكيشن تجاري امام هايبر 1

    Inn Properties logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم بجانب بالم هيلز - امام اركان بلازا - 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي في مول سبيس بموقع مميز أمام هايبر وان

    Property  Hills. logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في محل تجاري يضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم بجانب بالم هيلز - امام اركان بلازا - 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة تجارية مميزة تضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة تجارية مميزة تضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠١ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لمحل بجانب الخمايل مباشرة على محور26يوليو

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٥٦٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة تجارية مميزة تضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٩٤ متر مربع

    ٤١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 144 م للبيع داخل Space Mall بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في أكثر المناطق حيوية مباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٤٬٨٩٨٬٩٤٠ جنيه

    محل 85م في أكثر المناطق حيوية على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨ متر مربع

    ٦١٢٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة تجارية مميزة تضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 100 متر للبيع في مول سبيس على المحور

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع