عقارات تجاري للبيع في روك ايدن

10 عقارات أخرى
  • 6

    بناية كاملة

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني تجاري كامل للبيع بجوار بنك مصر وبراندات قوية

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز محلك التجارى ف مول تجارى ادارى طبى بافضل موقع

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى مول ادارى تجارى طبى فى افضل موقع

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز محلك التجارى ف مول ادارى تجارى طبى بافضل موقع

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١١٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز عيادتك بأكبر مول بأفضل سعر فى اكتوبر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • روك إيدن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,روك ايدن

    3 - 4 غرفة

  • 11

    محل تجاري

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز محلك التجارى بأكبر مول وافضل موقع فى أكتوبر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١١٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز عيادتك فى اكبر مول بافضل سعر فى حدائق اكتوبر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكتب بافضل سعر ف اكبر مول تجارى بحدائق اكتوبر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك الطبيه فى اكبر مول فى حدائق اكتوبر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قيمة حقيقية في موقع استثنائي اكبر مول تجارى

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١١٠٬٢٠٤ جنيه/متر مربع