فلل للبيع في القاهرة الجديدة

7,431 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000=فيلا فاخره( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون مميز ب 22 في بالم هيلز القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000=فيلا فاخره( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر ستاندالون فيلا اي سيتي تجمعِ

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للاستلام فيلا توين مكونة من 5 غرف نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل (ارضي+اول+روف+جاردن) باقساط مُريحة جداً

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع نص تشطيب بموقع متميز و أقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٩ متر مربع

    ١٠٨٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيلا بحي القرنفل متشطبةاستلام فوري بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بموقع متميز استلام خلال سنه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دويت فيلا مراسي متشطبة بالكامل أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق تاون هاوس للبيع بتقسيمه مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بنسبة ٨٠% للبيع افضل فيو بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٩٩٬٧٩٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم مع حديقة كبيرة، التسليم 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله دايركت علي البحيره تشطيب فاخر

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشويفات امام الداون تاون

    Remax Today logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٨٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف للبيع ف بالم هيلز نيو كايرو قسط ع 7سنين

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ١٥٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤٤٠م | بفيو مميز جدآ

    Premier Property logo image

5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧١٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ستون بارك – القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا سوان ليك بسعر مميز وموقع رائع

    Premier Property logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطب جاهز للاستلام على اقساط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٦٥٤ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز فيلا سوان ليك موقع مميز استلام فوري

    Premier Property logo image

4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم1.000.00 بجوار CFC باول التجمع قسط10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٨٬٢٨٧٬٨٤٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل ومفروشة من 8 غرف نوم موقع جيد

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مستقل للبيع ماونتن فيو اي سيتي إم في بارك

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا سوان ليك استلام فوري موقع مميز

    Premier Property logo image

4

    4

    ٥٣٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • الباتيو جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 6 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

دليلك للعثور على أفضل فلل للبيع في القاهرة الجديدة

مميزات فلل للبيع في القاهرة الجديدة

أصبحت القاهرة الجديدة من المناطق السكنية المفضلة للكثير من الأفراد وذلك لما تنفرد به من مميزات، فهي من أكبر المدن السكنية الحديثة بمحافظة القاهرة وأكثرها رقيا وتطورا. كما أنها تنفرد بموقع استراتيجي حيث تقع شرق مدينة القاهرة ويسهل الوصول إليها من خلال عدد من المحاور والطرق الرئيسية وتتمثل في الطريق الدائري ومحور المشير طنطاوي وطريق السويس.

وفي الآونة الأخيرة، أدى ارتفاع الكثافة السكانية وصخب المدينة إلى انتقال الأفراد للسكن والبحث عن فلل للبيع في القاهرة الجديدة حيث أنها تنفرد بالهدوء وقلة الكثافة السكانية بها فضلا عن الطرق الممهدة والمساحات الخضراء المنتشرة في كافة أرجاء المدينة. ولذلك فقد أصبحت مدينة القاهرة الجديدة الوجهة الأولى للسكن للكثير من الأفراد.

لماذا تبحث عن فلل للبيع في القاهرة الجديدة؟

أكثر المناطق جذبا للأفراد والباحثين عن  فلل للبيع بالقاهرة الجديدة

ومن مميزات القاهرة الجديدة أيضا تنوع التصميمات المعمارية للوحدات السكنية بها على الطراز الشرقي والغربي، الأمر الذي يضفي لمسة جمالية للحي، كما أن المدينة تتميز بارتفاعها عن سطح الأرض مما يؤدي إلى اعتدال الطقس بها صيفا وشتاءا. وتضم القاهرة الجديدة العديد من المجمعات السكنية الفاخرة بالإضافة إلى الخدمات المتكاملة التي من شأنها تلبية احتياجات الأفراد المختلفة والتي تتمثل في المنشآت التعليمية، والمراكز المالية، والبنوك، والشركات، والنوادي الاجتماعية، والمولات التجارية، والمطاعم والكافيهات.