بيوت و فلل للبيع في المقطم

339 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٨٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثانى من الجولف متشطبة بحمام سباحة

    Do estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٩٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل مميزة متشطبة في اب تاون كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٥٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٩٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري اول صف على الجولف- اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٩ متر مربع

    ٢١٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب بسعر وموقع مميز

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٥٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في أب تاون كايرو متشطبة بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٥٩٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع مميز للبيع في البا سبينديا

    One Estates Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٣٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فاخرة جداً للبيع في أبتاون كايرو

    Conquer Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٩١٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدا للبيع في أبتاون كايرو مع حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٧٨٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فاخرة جداً للبيع في أبتاون كايرو

    Conquer Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع بمساحة أرض كبيرة استلام فورى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بتصميم داخلي مميز مفروشه وجهة بحري

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٦٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا للبيع في أب تاون | 472م | بالمطبخ والتكييفات

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٥٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بتشطيب فاخر صف أول على الجولف

    Country For Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اب تاون كايرو متشطبة بكامل

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٣٢٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل صف أول جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٨ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3/4 تشطيب مميزه جدا للبيع بكمباوند جولدن جيتس

    Ring Road Real Estate logo image

    جولدن جيتس, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع فى اب تاون كايرو تشطيبات خاصه

    I-Zone logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧١ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز للبيع ستريت اوف دريمز

    One Estates Real Estate logo image

    ستريت اوف دريمز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع بكمبوند اب تاون كايرو

    I-Zone logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧١ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مع حمام سباحه متشطب في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بحمام سباحه و حديقه خاصه و مساحه

    New Avenue Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا للبيع في أب تاون | 575م | بالمطبخ والتكييفات

    Circle Realestate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تطل علي الجولف للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز بسعر مميز نصف مفروش

    Premises logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اب تاون كايرو اعمار ڤيو جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات هيلتوب جولف, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٦٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع