بيوت و فلل للبيع في مدينتي

951 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا للبيع في مدينتي 4 نوم على الجولف في Vg2

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٢٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع في مدينتي على الجولف مباشره 1250م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج V استلام فوري

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٧ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارقي فيلا تاون هاوس بمدينتي بسعر لقطه

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج D فيو وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٧ متر مربع

    ١١١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 490م تشطيبات فندقيه بمقدم لقط

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج W للبيع – فيو جولف مباشر

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – استلام فوري فيو وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي – نموذج W | أول سكن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٩ متر مربع

    ١٥٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج F3

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٣٦٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج Y | مساحة كبيرة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج U فيو علي الجولف

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٣٦٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج Y | فرصة مميزة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٨٩٦٬٩٨٠ جنيه

    فيلا مستقلة VG3 مدينتي أرض 547م بأقساط مريحه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢١٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٦٥٬٥٥٠ جنيه

    فيلا مستقلةVG3مدينتي Four Seasons بأقساط حتى 2034

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا smart لمحبى التميز الفريد مدينتى 5 غرف بحرى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٤٨٥ متر مربع

    ٥٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٥٥٧٬١٥٠ جنيه

    توين هاوس VG3 مدينتي Four Seasons بأقساط حتى 2035

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع فيو جولف و بحيرات بحري .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر 7 غرف ناصيه ع اكبر جولف بحيرات فرصه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦١٥ متر مربع

    ١٤٩٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي فيو الجولف والبحيرات موقع رائع

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع علي وايد جاردن 460م كاش نموذج D

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي - تشطيبات خاصه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا مستقلة نموذجD موقع مميز جاهزة

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج D3 فيلات الفور سيزون استلام فورى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند للبيع فى مدينتي في Vg2 فيو مجري السيل

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع