بيوت و فلل للبيع في B10

9 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢٢٤م في كوكون مستقبل سيتي - تقسيط ١٠ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على ٩ سنوات بجانب ميڤيدا فى اميز موقع

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فيلا مستقلة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 1,5٪؜ مقدم فيلا مستقلة باقساط علي ١٢ سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بمقدم 1.5% فقط والتقسيط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك المستقلة ب١.٥٪؜ مقدم واقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط فيلتك باقساط بجانب سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٨٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٤٤٬٨٨٦ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة فاخرة في قلب كمبوند باتر فلاي

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٩٠ متر ٣ غرف وغرفه معيشه ب ٥٪؜ فقط و٩ سنين ا

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع