تاون هاوس للبيع في الشيخ زايد

1,640 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم ل تاون هاوس كورنر استلام شهر9 فيولان

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر القديم وافضل اطلالة في المشروع زايد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بأقل مقدم 0% والسعر القديم في اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 290 م لقطه للبيع استلام فوري باقل سعر

    زايارد إيليت, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر فى بيل في اعمار نيو زايد

    Gate real estate marketing logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٤٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب بحمام سباحة - قسط 9 سنوات

    Inn Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    6

    ١٬٢٧٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحديقة التراموديرن بموقع مميز

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٣٩٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل مقدم تاون هاوس 280م بالتقسيط استلام2027

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٢٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% تاون متشطب في الزمالك الجديدة ع النيل

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٤٩٨٬٢٠٦ جنيه

    تاون هاوس كورنر تشطيب كامل للبيع باقساط حتى 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٣٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس 290متر بفيو مفتوح و لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة الشهر فيلا نموذج شهيرة فهمي

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوس للبيع في بل اير بيفرلي 323م +300 جاردن

    Genova Investment logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٠٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع استثنائي يطل على أكبر مساحة خضراء

    Roots Development logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز بجانب اركان بالم 2O5

    Inn Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب –ويست تاون بيفيرلى هيلز

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر فى متشطب بالكامل استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ويست تاون – موقع مثالي

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كومباوند بيل في، نيو زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إعادة بيع في The Estates – أقل مقدم متاح

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٥٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالشيخ زايد مقدم 4م قسط 10سنين-كاش22م

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ف نيوزايد خصم 35% اقرب استلام فرصة نادرة

    Western House logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٩٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل مقدم في بيل في إعمار زايد

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأفضل سعر امام بيفرلي هيلز في كمبوند ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة