بنتهاوس (روف) للبيع في مدينة 6 أكتوبر

615 عقارات أخرى
  • (بنتهاوس  (روف - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في أو ويست - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    (بنتهاوس  (روف - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في أو ويست - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    6

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٧٦٦٬٦٧٥ جنيه

    بينتهاوس للبيع اوويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر | استلام فوري |موقع مميز

    متصدر

    Crafters Real Estate logo image

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا بنتهاوس مميز تشطيب راقي

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس 108م بتيراس 8م استلام 12/2025 تقسيط

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي بالمطبخ و التكييفات بسعر لقطة

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل بنت هاوس متشطب في او ويست للبيع فوري

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 257 متر متشطب بالكامل كومباوند اكتوبر بلاز

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بنتهاوس متشطب استلام فوري مقدم 4.8مليون

    متصدر

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت فيو مفتوح غير مجروح تشطيب فندقي

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - اول سكن ماونتن فيو chillout park

    متصدر

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع اويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في جويا فيو الشيخ زايد استلام فوري

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل فيو مقتوح بتقسيط 12 سنه - باديا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٨٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع - كمبوند جاردن هيلز - فيو مميز

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف ماستر - 405م للبيع في بالم باركس

    AL SAWAH GROUP logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس للبيع بالتقسيط للبيع في باديا

    Driven Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب مع جاكوزي بماونتن فيو تشيل اوت بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب سعر مميز في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أويست استلام فوري متشطب بالكامل

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في نيو جيزة المرحلة - امبرفيل

    Premium Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • جرين تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٧١٬٩٦٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,جرين تاون

    3 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند اويست بأكتوبر استلام فوري

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في نيو جيزة امبرفيل

    Premium Real estate logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٠٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس بروف متشطب للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٥٥٬٧٥٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند اويست مرحلة Core

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • لاكوينتا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Royal Homes Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بفيو مميز للبيع بالقسط في أو ويست

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع