بنتهاوس (روف) للبيع في طريق الواحات

9 عقارات أخرى
  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 144 شهر 137م بروف مفتوح 73م

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٧٣٬٥٠٦ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع بكمبوند دريم لاند بمنطقه الجولف القديم

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بحدائق أكتوبر مع روف خاص بموقع متميز

    Creative Real Estate logo image

    مدينة الانتاج الاعلامي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بحدائق أكتوبر مع روف خاص بموقع متميز

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند بالم فيلا بجوار مول مصر

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي فاخر للبيع بالفرش والاجهزة

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي فاخر للبيع بالفرش والاجهزة

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٣٢٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في كمبوند أقمار بمقدم 600 الف

    Abrag Real Estate logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٢ جنيه/متر مربع