شقق فندقية للبيع في مدينة 6 أكتوبر

69 عقارات أخرى
  • 15

    شقق فندقية

    ١٤٬٩٣٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك في بيراميدز هايتس شقة فندقية متشطبة للبيع

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ١٣٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقة فندقية للبيع في إيون تاورز

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بإنتركونتيننتال بعائد m1.5سنوياً نايل فيو

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد 18% سنويا, غرفة فندقية قريبة من المتحف الجديد

    Crafters Real Estate logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخدمات فندقيه للبيع بالتقسيط علي 10سنين

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفندقيه+جاردن متشطبة فيو الاهرامات في نيو جيزه

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بخدمات فندقيه للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية بعائد بالدولار قسط أقل من إيجارك

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ٢٬٩٢٤٬٨٥٠ جنيه

    استثمر فى شقتك الفندقيه بخصم 10% من سعر الوحده

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بإدارة تريومف مفروشة بالكامل

    Emaar Prime X logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٥٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل مع الأجهزة الكهربائية

    Do estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ١٣٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة50م فندقى للبيع كون دايركت ع محور جمال مقدم1%

    Vida Solutions logo image

    محور جمال عبد الناصر, الحي الثاني عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 58م مقدم 5% مول كون محور جمال عبد الناصر

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١١٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية للبيع متشطبة بالفرش و التكيفات

    Crafters Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ١٦٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    سويت فندقى بالتكيفات 139م للبيع فندق Wyndham

    Vida Solutions logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٩٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ٨٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقية بالتكيفات 69م للبيع فندق Wyndham

    متصدر

    Vida Solutions logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١١٩٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 55م مشروع ترايمف بالتقسيط علي 15سنة

    Vida Solutions logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقى40م مشروع ترايمف بالتقسيط ع15سنة

    Vida Solutions logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقى40م مشروع ترايمف بالتقسيط ع15سنة

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية للبيع بإدارة فندقية عالمية

    Crafters Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع