شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن

3,322 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شالية علي البحر متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية علي البحر بمقدم 10% متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٨٣٨٬٨٠٨ جنيه

    شاليه متشطب بموقع مميز وخطط دفع سهلة

    The Polygon logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٩٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فيو مارينا جاهزة في مراسي

    The Polygon logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٧٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف للبيع متشطب بالكامل

    Global Hills logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه جراوند سينيور متشطب فيو جولف بآفضل فيو

    The Polygon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه علوي متشطب بالكامل في هاسيندا

    The Polygon logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خليج هاسيندا شاليه 3 في 1 مساحة البناء 224 مترًا

    Crafters Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في هاسيندا باي استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مقدم 5% قسط ع 10 سنوات في هاسيندا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن بمراسي - منطقة : فيردي

    Crafters Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مع حديقة للبيع مطل على ملعب غولف

    Crafters Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقه خاصه فيو مفتوح على حمام السباحه

    Remax Professional. logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٢٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش بحديقة خاصة - كاتانيا - مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس سلم داخلى على حمام السباحة - أمواج

    Marina Home logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فرح 2 - سيدي عبد الرحمن) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فرح 2, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو متشطب قسط ٣شهور 250الف توتال 11 مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قريه امواج الساحل - ارضي غرفتين بسعر مم

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ١٢٠شاليه في قريه امواچ شامل العفش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في امواج الساحل ارضي بحديقه خاصه بحري 3غرف

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن 2 غرف فيو بول للبيع امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش بالكامل في مارينا بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس مع روف استلام فوري بإطلالة علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع