شقق للبيع في الشيخ زايد

13,427 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة للبيع - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند الياسمين كاملة التشطيب

    Osoul Misr logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في الخمايل المرحلة الثالثة

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي للبيع في فيلدج وست استلام فوري - 164متر

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم5٪ بالتقسيط على 10سنوات افوار لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • ويست فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ويست فيو ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة فوري متشطبة بالتكييفات بقلب زايد

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمايل المرحلة الأولى

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٧٥٬٩٢٧ جنيه

    شقة 136م للبيع في كومباوند رواية النزهه الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    121م بمقدم 5% وقسط 14 سنه قسط ربع سنوي 135K متساوي

    Promax Property Investors logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط يصل ل10 سنين في 122م متشطبه SIAC

    Promax Property Investors logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٣٠٬٦٥٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بأقل مقدم دور ثالث موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% في شقه 190م فيو مقتوح وتقسيط 9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed West – برج (G+20)

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في زد وست اقل سعر في الماركت

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة بالتكيفات فوري كمبوند VillageWest

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • لايرز أوف جرين - سولانا ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة استلام فوري بالشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبةاستلام فوري بالشيخ زايد لقطة

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالتين للبيع في أليجريا ريزيدنس

    Beltone logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٢٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Zed Towers تشطيب كامل

    I-Move logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود استلام فورى برايم لوكيشن بأقل سعر

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • بيورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    شقه متشطبه ف الشيخ زايد جاهزه للسكن الفوري

    متصدر

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م تحفة الترا+ارضي بجاردن استلام فوري متسلمه

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل علي لاندسكيب+الروف

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة باكبر حديقة 175م بالتقسيط

    Emtdad Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة