شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

27,782 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من محور جمال عبد الناصر

    Fam Egypt logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري أمام الرحاب - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه مع تكيف مركزي في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو 215 م + غرفة ناني

    The Broker EG logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة في تاج سيتي مرحلة كلوب سايد

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في اللوتس الشمالية

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مسجد فاطمه الشربتلي

    Fam Egypt logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٣٬١٨٢ جنيه

    استديو بفيو غلى مساحات خضراء فى نوراى بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٠٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - أمام القطامية ديونز

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة على الجاردن في بالم هيلز القاهرة الجدي

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٤٠٬١٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٥٦٬٠٣٤ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونت ڤيو اي سيتي ام في بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 دقائق من الرحاب و واتر واي ومول اميرالد

    Fam Egypt logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في تاج سيتي استلام 2027 إطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مباشر من فريق اعادة البيع في سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى بالم هيلز نيو كايرو تشطيب ٨٠٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى مرتفع متشطبه بالكامل مع جراج خاص للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٧١٬٢٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق اعادة البيع في سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٤٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق اعادة البيع لسيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من فريق اعاده البيع في سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

5

    7

    ٣٧٦ متر مربع

    ٧٢٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    10 دقايق من التسعين الشمالي

    Fam Egypt logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٩٬١١٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق اعادة البيع- سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٠٬٥٦٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة مباشر من فريق اعادة البيع في سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٠٬٥٦٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة مباشر من فريق اعادة البيع في سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٦٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق إعادة بيع سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

2

    4

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٨١١٬٦٠٠ جنيه

    مباشرة من فريق إعادة بيع شقق سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • كريك فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…