شقق للبيع في مدينتي

2,550 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي - المرحلة السادسة (B6)

    Better Estate Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النموذج الذكى للبيع تشطيب سوبر لوكس 2 نوم2حمام B6

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى شقة 131م تشطيب خاص فيو جاردن فى B6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه مدينتي B3

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع مدينتي B12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • پريڤادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي,پريڤادو

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م استلام فوري متشطبة فيو جاردن في مدينتي

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي فيو لاند اسكيب

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن نادر في B8 | Wide Garden View

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش 178م في B2 تشطيبات خاصه فيو جاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي b2 ب فيو جاردن مساحة : 178م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه B6 خطوات من الثاوث بارك والحركه والاستريب مول

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع B1 بموقع متميز تشطيب الترا لوكس

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن B12 تشطيبات خاصه

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B7 بدون تشطيب طلعت مصطفي 96م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن 96م طلعت مصطفي

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي 116م طلعت مصطفي دور متكرر

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم1,900,000=3غرف+جاردن87م+استلام2026 -ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بالفرش و الجهزه بسعر لقطه

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع شامل الفرش والاجهزة وتشطيبات خاصة

    Start Homes Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ م غرفتين بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للتمليك والاستثمار في b14 مدينتي شقة مساحة 107متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي175م علي وايدجاردن سوبرلوكس اول سكن

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى بالb11 شقه 116م دور اول تشطيبات خاصه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى مدينتى B12 موقع مميز

    متصدر

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع