أي فيلا للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

1,640 عقارات أخرى
  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع استلام فورى متشطبة فى ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Ready To Move فى ماونتن فيو اى سيتى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف مودرن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٥٤٠٬٦٢٩ جنيه

    جاردن فيلا فاخر للبيع في TELAL EAST بسعر مميز!!!!!

    Realtors logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا استلام 6 شهور فى ماونتن فيو موقع مميزتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 6 شهور اى فيلا جاردن فى ماونتن فيو بالتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا سكاي جاردن على المناظر الطبيعية فى 1.1

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا سكاي جاردن استلام 2026 دور الثاني/الثالث

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم باقل سعر اي فيلا بحديقة ٣ غرف ماونتن فيو ١.١

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا روف في ماونتن فيو - استلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا سكاي 235 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    البيع شامل الفرش - استلام فوري - المساحة: 234 متر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلاروف 235متر متشطبه بالكامل استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٢٣٬٥٥٥ جنيه

    اى فيلا كورنر جاهزة للسكن مع روف بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكس روف للبيع استلام فوري | مفروشة بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف سكاي لوفت استلام فوري بحري فيو مميز

    ARC Investments logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ivilla لوكس روف للبيع | تجربة سكن راقية

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو علي التسعين الجنوبي

    متصدر

    TREX logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ivilla جاردن ريسيل استلام قريب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع