منازل مزدوجة للبيع في العين السخنة

302 عقارات أخرى
  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٨٩٦٬٩٧٠ جنيه

    للبيع اميز توين هاوس متشطب استلام فوري في ازها

    views investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في Telal Sokhna – إطلالة بحر

    KRE investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - بحري - إطلالة على اللاجون

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع تلال العين السخنه

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف - توين هاوس ريسيل | مفروش فاخر + حديقة كبيرة

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة سادسة | اميز توين هاوس 180 م - بحري في تلال.

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى ازها السخنة للبيع موقع متميز ومفروش متسلمه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    افضل اطلالة لتوين هاوس في ازها السخنة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣٤٣ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ازها العين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – AZHA (Taurina) العين السخنة

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٬٩٦٢٬٧٠٠ جنيه

    فيلا 195م sea view استلام فوري متشطبprime location

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس -موقع مميز - مطل على اللاجون

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨٧٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب برايم لوكيشين-مرحله اوله-سي فيو

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب -فيو بحر-للبيع جاهز للمعاينه

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشين - ٣ غرف توين + حديقة ١٣٠ م - مفروش

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو بانورامي على البحر في تلال السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع تطل على حمام السباحة والبحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بيلا رومانس, رومانس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 غرف للبيع بتقسيط مقدم 870 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 غرف للبيع بتقسيط مقدم 870 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع