منازل مزدوجة للبيع في العين السخنة

309 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تلال السخنه توين هاوس جاهز للاستلام تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع في زها العين السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع بسعر مميز في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل واميز سعر ولوكيشين | توين 180 م - مرحلة سابعة

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول على البحر في تلال العين السخنة

    One Estates Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل برايم لوكيشن علي اللاجون

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر الشركه توين هاوس ريسيل لاجون فيو

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول على البحر استلام فوري فى تلال

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري مكتمل التشطيب الصف الثاني على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب خاص بحري 100% على حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب مطل على البحر مع حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 غرف للبيع بتقسيط مقدم 870 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف في المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع فى لافيستا 5 العين السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    twin house for sale ready to move

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثالث على اللاجون استلام فوري- متشطب بالتكييفات

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو بحر لافيستا جاردنز

    We are consultancy logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل بالفرش 3 غرف مع حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس 185م | اطلالة بحر | المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة توين هاوس صف ثانٍ لاجون 209م | أزها

    Oqood Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٤٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام قريب و متشطبه علي البحر في السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٨٩٦٬٩٧٠ جنيه

    للبيع اميز توين هاوس متشطب استلام فوري في ازها

    views investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في Telal Sokhna – إطلالة بحر

    KRE investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - بحري - إطلالة على اللاجون

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع