منازل مزدوجة للبيع في مدينة 6 أكتوبر

1,013 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف استلام فوري اكبر مساحه لاندسكيب

    Citizen Home logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ركني مميز – الصف الثاني على الجولف

    Residia logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس 278م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxurious Twinhouse for sale in Swan Lake October

    Western House logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في نيو جيزة المرحلة : كولد كليف

    Premium Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكمبوند اويست استلام فوري

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند جيدار –أقل سعر

    RE/MAX Everest logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٦٬٩٥٥٬٣٨٢ جنيه

    فيلا استلام فوري بخصم 40% وقسط علي 5 سنين

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر المرحله المودرن Rtm

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع نيوم اكتوبر بتسهيلات وخصم50% ع الكاش

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيوم أكتوبر توين هاوس 185م مقدم 10% قسط 8سنين

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٦٬٥٨٣٬٦٨٩ جنيه

    فيلا استلام فوري مع نيوم اكتوبر علي 7 سنين اقساط

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نيوم أكتوبر | مقدم 10% وقسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فيو بانورما فى اكتوبر استلام فورى

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٦٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع توينهاوس بفيو مميز بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 8 غرف استلام فوري في ريوس امام نيو جيزة

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 10 بموقع مميز جدا فى نيو جيزة

    The Way logo image

5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك استلام فوري دقائق من زايد والمتحف والأهرامات

    Selection Code logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين 362م بموقع متميز في Hadaba – 6 أكتوبر

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 265م للبيع بجوار مول العرب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري للبيع لوكيشن مميز جدًا

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كينجز رينج نيو جيزة

    Premium Real estate logo image

5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم توين فى جولف فيوز بجانب نيو جيزة وسوان ليك

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر توين هاوس استلام فوري فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس بإطلالة CITY VIEW

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع