كبينات للبيع في راس الحكمة

78 عقارات أخرى
  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٨٠٬٢٥٠ جنيه

    كابينه بموقع مميز للبيع علي اقساط حتي 2027

    Master Mind Real Estate Services logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٣٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين مفروشة للبيع في جايا راس الحكمة تقسيط 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٣٬٨٠٢٬٠٠٠ جنيه

    كابانا متشطبه علي اللاجون - جايا باقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٣٦٣٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٦٥١٬٧٣٢ جنيه

    كابين للبيع | هايسيندا ويست بسعر مميز

    Flag square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبانة صف اول بحر ف جايا راس الحكمة الساحل الشمالي

    Property Hills  One logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٣٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٠٬٣٦٠٬٣١٧ جنيه

    كابين للبيع في Hacienda West متشطب بالكامل

    Flag square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٣٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    كبينه

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% كابتن متشطبة بالتكييفات على البحر فى جايا

    Square Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٧٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابانا في جيفيرا رأس الحكمة موقع مميز

    I-Move logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار استثماري، كابانا فندقية بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٣٤٣٬٩٣٣ جنيه

    كابين مميزه للبيع فى هاسيندا ويست بفيو على البحر

    Conquer Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٩٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة متشطبة بالكامل للبيع في هاسيندا ويست

    Driven Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة على البحر مباشرة في ذا ميد رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا مفروشة للبيع في جايا راس الحكمة قسط 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ٤٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين فندقي صف اول لاجوون استلام فوري بخصم على كاش

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين صف اول مباشرة على البحر ,متشطبة بالكامل-جايا

    why solutions logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٣٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٣٣٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    كابانا فندقية ٣ غرف على البحر مباشرة بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة علي البحر جاهزة للاستلام في هاسيندا ويست

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كابينة 45م للبيع بموقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ١٠٬٠١٢٬٣٦١ جنيه

    كابينة لاجون للبيع بهاسيندا ويست بأحسن فيو وموقع

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا 65م ارضي تشطيب كامل فيو لاجون

    Aqar Misr logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٣٬٩٧٣٬٠٠٠ جنيه

    كابينة للبيع في Solare – تسليم 2027

    Beltone logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣١٧٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابين متشطبة في هايسيندا ويست فيو لاجون

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا ويست كابانا للبيع استلام فورى

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا sea view للبيع هاسيندا بالم هيلز راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابانا 40م في هايسيندا ويست فيو لاجون

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع