بيوت و فلل للبيع في هليوبوليس الجديدة

506 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سوديك إيست – نوع XV–موقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بنص سعرها متشطبه في طلالة سور بسور مع سوديك

    Impact Investments logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك S-VILLA في talala فيو لاند سكيب بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ 870 ألف مقدم فيـلا كورنر واجهـة + خصـم مميز 64%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المستقلة بدفعة أولى 5% وإطلالة مزدوجة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - Trible View - لوكيش خيالي + خصوصية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس رووف بمدخل خاص متشطب بالكامل استلام 27

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبه ف موقع متميز في هيليوبلس الجديده

    Closer logo image

4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ٥٪؜ مقدم بدون اقساط اول ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ١٧٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب مميز بمقدم و اقساط ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٨٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • هازل فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,سوديك ايست

    3 - 4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو علي لاندسكيب متشطبه بالكامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٧٧٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون اقساط اول ٦ شهور و اقساط على ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٧٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بتشطيب راقي 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا-مصطبه عاليه-دابل فيو-استلام فوري-بحري-كورنر

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥١ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 1,800,000 - Full Privacy +فيو خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • سوديك ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,سوديك ايست

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب High End بجوار Sodic - تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام (مقدم 5% فقط ) فى سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاند اللون متشطبه بسعر لقطه سودك ايست

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ستاند ألون فيلا للبيع في سوديك إيست بسعر لقطة

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع15سنه امتلك فيلا كورنر بحديقه متشطبه ف طلاله

    Closer logo image

4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة جاهزة للاستلام و المعيشة باطلالة رائعة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 40% + تقسيط حتى 15سنة - متشطبة - كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بتكييفات ومطبخ موقع مميز

    Do estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا في سوديك إيست موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره فيلا متشطبه بالكامل +فيو مميز+بخصم كبير

    Impact Investments logo image

4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع