بيوت و فلل للبيع في مدينتي

958 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا مودرن بدون تشطيب داخلي مميزه

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا E مستقلة بدون تشطيب سعر لقطه

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٠٢٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا منفصله للبيع في مدينتي ، تشطيب شركه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع وايد جاردن خالصة الثمن موقع مميز جدا

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقه استثماريه هى الافضل والاميز مدينتى فيلا5غرف

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • مدينتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٤٤٬٣٢٨ جنيه

    المطور العقاري
    Talaat Moustafa Group
    القاهرة,مدينتي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك فيلا سكنيه مدينتى 4 غرف ع اكبر جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله فيو وايد جاردن باجمالي عقد قديم .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٧١٤٬٧٢٠ جنيه

    فيلا F3 للبيع فى مدينتى باقل مقدم و عقد قديم

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٧٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع 7نوم مساحه ضخمه 1300م بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E ناصية ممر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٠٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بسعر مميز في مدينتي VG2

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فندقية للبيع – وايدجاردن فيو مدينتيVG1

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٨ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشه للبيع في مدينتى بإطلالة مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    6

    7

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كاش في مدينتي بحمام سباحة

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقه استثماريه سكنيه استلام فورى قسط بالفورسيزون

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقه استثماريه وسكنيه لفيلا منفصله نص تشطيب بحرى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٠٢٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوادرو فيلا VG5مدينتي تصميم فندقي وموقع مميز للبيع

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج X بمدينتي  .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٦٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اكبر فيلا للبيع على البحيرات والجولف

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي استاند الون نموذج B

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج X استاند الون في Vg1

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي E3 أستلام فورى وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج F فيو علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج Y بسعر مميز جدا

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع