بيوت و فلل للبيع في مدينة المستقبل

918 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله وبموقع مميز جدا للبيع في راي فيوز سراي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا ميدل كومبوند سراي 260 متر استلام فورى

    Smartex logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندألون بسعر لقطه بالمستقبل بأقل مقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى فرصة استلام فوري في كمبوند سراي برايم لوكيشن

    Smart Location Group logo image

5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز استلام قريب في مدينة المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون بحري للبيع 198م في سراي فيو جاردن

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع كمبوند سراي المستقبل خصم50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع كمبوند سراي المستقبل خصم50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا ع طريق السويس بجاردن+رووف/قسط حتى 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع 230 م بسعر مميز بكمبوند بلوم

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بسعر لقطه فيلا تسليم 6 شهور - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا ريسيل للبيع فى افضل لوكيشن استلام سنه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٨٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مدينتى فيلا للبيع 212م تقسيط ع 12 سنة لقطة

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر فيلا بروف 235م إطلالة علي لاندسكيب

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا 5غرف فيو مفتوح موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • راي فالي سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬١٧٢٬٦٠٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا بحديقة ورووف للبيع في سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٦٧١٬١٣٣ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة باقل سعر مقدم وتكملة اقساط 150 م

    Property Hills  One logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا كورنر للبيع في سراي بسعر مميز فيو رائع

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا كورنر للبيع في سراي المستقبل سيتي فيو رائع

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة اس فيلا ريسيل بحري ع طريق السويس واقساط ١١سنة

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • كلوب بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٩٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع في سراي | جاردن + أقساط

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة مائية مباشرة في راي فيوز سراي

    Next Door Consultancy logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٤٦١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اقساط 9 سنين كمبوند مونت نابليون متشطب

    Property Hills  One logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٤٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تسليم فوري بفيو رائع بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة أمام مدينتي مباشرة بتسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيلدز بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٨٩٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    3 - 5 غرفة