بيوت و فلل للبيع في مدينة المستقبل

917 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا كورنر للبيع في سراي بسعر مميز فيو رائع

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إس فيلا كورنر للبيع في سراي المستقبل سيتي فيو رائع

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة اس فيلا ريسيل بحري ع طريق السويس واقساط ١١سنة

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع في سراي | جاردن + أقساط

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة مائية مباشرة في راي فيوز سراي

    Next Door Consultancy logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٤٦١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اقساط 9 سنين كمبوند مونت نابليون متشطب

    Property Hills  One logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٤٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تسليم فوري بفيو رائع بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة أمام مدينتي مباشرة بتسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلا لقطه بأقل سعر و0%مقدم فى المستقبل

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا كورنر 212م للبيع بجوار مدينتي بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% - Trible View - برايم لوكيشن - بحري شرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بخصم للكاش54% تقسيط 12 سنه بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% أو قسط 12سنة! كـورنر بحري بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٢٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصـم 50% أو قسط 12سنة! كـورنر بحري بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر شقة في مشروع سراي بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • ذا فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,ذا فاليز

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة فى المستقبل سيتي بأقساط 12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٣٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا وندر مارك – مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لامتلاك فيلا 175م+جاردن 61م+روف 45م

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بتشطيب راقي 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٢٧٬٦٩٧ جنيه

    فيلا علي 3 واجهات بفيو خيالي علي landscape قسط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • كوكون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    The Land Developers
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,كوكون

    3 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا للبيع في إل بوسكو فرصة مميزة بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥١٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة في سراي المستقبل سيتي اقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٢٧٩٬٢٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحري بفيو خيالي علي واجهتين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا مستقله كورنر للبيع في كافانا ليكس سراي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة استلام فوري ف هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • ذا باترفلاى

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٧٧٬٥٨٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,الفراشه

    3 - 4 غرفة