بيوت و فلل للبيع في مدينة المستقبل

930 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا200م ( 3 طوابق ) بتشطيب USL بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٩٦٬٥٥٠ جنيه

    للبيع اس فيلا بفيو مفتوح في كمبوند سراي-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة للبيع في سراي بجوار مدينتي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٣٢٠٬٥٠٠ جنيه

    إس فيلا بحري للبيع بالتقسيط بموقع مميز - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٨٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة مع تطوير مصر بالمستقبل باقساط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠١٬٥١٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز لاندسكيب فى افضل مراحل سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا ريسيل للبيع باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢١٬٠١٨٬١٣٧ جنيه

    فيلا للبيع بخصم لفتره محدوده واقساط على 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٨٤٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٣٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اس فيلا في المستقبل سيتي احدث مشروع MNHD

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر جاهزه للسكن افضل موقع بكمبوند سراى

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تكمله اقساط في وندر مارك

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٥١٬٧٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في كمبوند سراي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • راي فالي سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬١٧٢٬٦٠٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    3 - 5 غرفة

  • 6

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سراي – كافانا ليكس

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بسراي S1 – إطلالة ساحرة

    Laucienda For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Z للبيع بكمبوند سراي – المرحلة S2

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لامتلاك فيلا 175م+جاردن و روف بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212 متر في سراي استلام سنه

    Selection Code logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • شية ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩٨٣٬٣١٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بخصم للكاش 50% تقسيط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا S للبيع في سراي S2

    Laucienda For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٦٥٢٬٧٢٩ جنيه

    فيلا واخده VIP فيو ولوكيشن مميز بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا VIB باقل سعر في السوق بخصم للكاش 54%

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • ذا باترفلاى

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٧٧٬٥٨٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,الفراشه

    3 - 4 غرفة