بيوت و فلل للبيع في حي المعادي

51 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند ريحانة

    Spade consultancy logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أ رقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عتيقة مميزة 1200 متر للبيع في المعادي

    متصدر

    Malaz RealEstate logo image

    شارع وهيب دوس, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة عريقة للبيع بمساحة 1050م في سرايات

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بسرايات المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة 450م للبيع (أرضي واول وروف )

    متصدر

    Saryat Estate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم فيلا بسرايات المعادي تشطيب مودرن برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقة خاصة للإيجار في معادي سرايات

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 12, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره لعشاق الرقي الجمال فيلا برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سرايات المعادي بحديقه كبيره 1100متر مربع

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بالمعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا طابقين للبيع للسكن او الاستثمار مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز جدا في سرايات المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    2

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن بحمام سباحه برايم لوكيشن للسكن الراقي

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1050م في المعادي سرايات - تحفة معمارية

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Modern Villa for Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    شارع دمشق, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 785متر تصميم عصرى وتجهيزات عالية الجودة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa For Sale in Maadi Degla

    Hirondelle Properties logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Palace For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع