بيوت و فلل للبيع في حي المعادي, صفحة 2

51 عقارات أخرى
  • 26

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا للبيع بكمبوند معادي هايتس تبارك

    Ring Road Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع 82, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    6

    ١٬٢٧٧ متر مربع

    ٧٤٣٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا مودرن للبيع بمكان مميز-روف وحديقه خاصه

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٧٨٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa For Sale in Maadi

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 100, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع بكمبوند معادي هايتس تبارك

    Ring Road Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري -كمبوند تبارك-زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحديقة خاصة للبيع بسرايات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بارقي اماكن المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة للبيع في ارقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا خاصة بسريات المعادي

    El Sherif logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بأرقي موقع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300م للبيع-كمبوند تبارك- بجوار كارفور المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالمعادي سريات ٣ أدوار

    El Sherif logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع بكمبوند معادي هايتس تبارك

    Ring Road Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في المعادي بفيو مفتوح

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا فاخمه في قلب المعادي

    Remax 360 logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٩٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع كورنيش المعادي نيل مباشر

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٦٬٩٢٣٬٧٦٠ جنيه

    فيللا مميزه نص مفروش في اميز مناطق سرايات المعادي

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مرخصه بالمعادي دجله

    Hirondelle Properties logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع داخل كمبوند تبارك بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج اوركيد للبيع كمبوند المعادي هايتس تبارك

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٤٣٦ متر مربع

    ٤٨٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في المعادي موقع مميز مساحه ٧٥٠ متر

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سريات المعادي

    Q VISION logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس | للبيع | موقع مميز بسرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | للبيع | المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع 7, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    6

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع