بيوت و فلل للبيع في قسم الضبعة

434 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع برايم لوكيشن فيو بانورامية وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه فيو بحر بقسط يصل 9 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو بحر متشطبه مقدم 5% قسط 10 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون بحري مرحله اولي 4 غرف فيلا سول اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دوس الساحل الشمالي على

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٩٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 19

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع متشطبة بالكامل كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٩٦ متر مربع

    ٢٥٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا "دور واحد" للبيع في سوان ليك الساحل

    Aqarpedia For Resale logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٠٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة تطل ع البحر للبيع باقساط بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ٣٥٥٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع اللاجون مُباشرةً للبيع متشطبة سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٩٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل ع لاجون للبيع باقساط سول عمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • كريستال اديشن قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٥٦٦٬٤٢٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,قطامية كوست

    4 - 6 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل في سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٩٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سول | بحري | سعر مميز قريب من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٠٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مباشرة على اللاجون في سول إعمار |

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٦٠١ متر مربع

    ١٩١٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة تطل علي اللاجون للبيع سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٢٦٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة باقساط في سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • فلو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٤٢٬٣٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع تطل ع لاجون مُباشرةً سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٣١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقساط بسول ومتشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ١٨٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع متشطبة بالكامل بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٨٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله ريسيل في سول الساحل - متشطبه فيو لاجون

    ERE Investments logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جوي صف الأول لاجون 4 نوم، اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٤٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    استوديو, 3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بكامل في لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بمقدم واقساط فيو بحر كامل

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دوز الساحل الشمالي متشطبة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غزالة باى الساحل الشمالى

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في رمله الساحل لوكيشن مميز استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • كورال هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,كورال هيلز

    1 - 5 غرفة