بيوت و فلل للبيع في دوس

11 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات بفيو بانورامي مع خصم30%

    Realm Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم فيلا متشطبه للبيع في دوز الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دوس الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٩٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في دوز الساحل الشمالي متشطبة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٩٣ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكيفات علي البحر بالتقسيط 10Y

    Property Hills Star logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على لاجون بإطلالة كاملة على البحر للبيع دوز

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحر للبيع بخصم 40% في DOSE

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٩٣ متر مربع

    ١٢٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة صف اول ع البحر برايم لوكيشن-راس الحكمة

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٩٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل فيلا متشطبه بالتكيفات اوبن فيو علي البحر بخصم

    Impact Investments logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٣٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الساحل لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في نص البحر متشطبة بالتكيفات قرية دوس الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع