بيوت و فلل للبيع في قسم الضبعة

429 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر اقل من الماركت 4 غرف مع فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٩ متر مربع

    ١١٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف علي البحر للبيع في هاسيندا بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروش بالكامل في ماونتن فيو رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٧٨٥٬٨٨٨ جنيه

    فيلا في سول خامس صف من البحر استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٢١٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون على بُعد خطوات من البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٣٢٩ متر مربع

    ١٣٦٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٥٩٬٠٤٠٬٤٨٤ جنيه

    فيلا على اللاجون مباشرة أرض ٨٤١م سوان ليك الساحل

    Home Select for real estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا دايركت على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا متشطبه ديركت على اللاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع ع البحر مباشرا فيو مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف أول على بحر استلم بعد سنة قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    2 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع - خطوات من اللاجون - في سول إعمار

    Aspire Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٤٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع برايم لوكيشن فيو بانورامية وبحر

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-صف اول علي البحر-متشطبه-4 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل تكملة اقساط في سول الساحل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٤ متر مربع

    ٣١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيD-bay متشطب في الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • كريستال اديشن قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٥٦٦٬٤٢٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,قطامية كوست

    4 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر اقل من الماركت فيو اكثر من ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس باقل مقدم في الماركت علي فيو كورنر

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٧٨٠٬٢٨٥ جنيه

    فيلا مستقلة مباشرة على اللاجون في Soul

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٢٦١٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٧٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بسول الساحل – تشطيب كامل

    TREX logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٤٤ متر مربع

    ١٣٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٩٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبة باقساط في سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • فلو سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع باقل سعر بسول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٦٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع لاجون للبيع متشطب بالكامل سول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٨٣٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقساط للبيع بسول متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٧٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطبة بالكامل للبيع بسول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠١ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز باقساط للبيع سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة

    استوديو, 3 - 5 غرفة