فلل للبيع فى 6 اكتوبر

5,741 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • ليفتي فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقل من سعر السوق نيو جيزة 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ٥ غرف ٥٠٠م حديقة ومسبح وشرفة تشطيب كامل

    Aqar Misr logo image

    المنطقة السياحية الأولى, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره فيو مفتوح للبيع في او ويست

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر متشطبه للبيع في جولف اكستنشن برايم فيو

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • لا كاسيل 9

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Zaya Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة استلام فوري بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا متشطبة جاهزة في أو ويست 6 أكتوبر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط ع9س امتلك تاون هاوس اوبن فيو ف O westباقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في سوان ليك فيو اهرامات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك فيو اهرامات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لفيلا فاخره بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع هيل فيو في او ويست وايت استلام فوري

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري في ماونتن فيو بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٢٧٤٬٤٠٢ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اويست وايت

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٠٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • جوزال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ - حديقه خاصه

    Edge Real Estates logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lowest Jade Villa Witah Prime Location In Newgiza

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٣٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اكتوبر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في اكتوبر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أويست فيلا مستقلة Type B دابل هايت

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    5 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

أفضل فلل للبيع فى 6 اكتوبر في 2017

فيلات للبيع 6 اكتوبر

مدينة السادس من أكتوبر إحدى أكبر المدن السكنية والصناعية في مصر والتي تم إنشائها في أواخر التسعينات ضمن خطة الحكومة للتوسع العمراني لتحقيق عدد من الأهداف التنموية الهامة والتي يُعد من أهمها إعادة توزيع السكًان داخل محافظة القاهرة الكُبرى وتقليل الكثافة السكًانية من على مناطق وسط القاهرة وتوفير فرص عمل للشباب وأصحاب الخبرات عن طريق فتح الباب أمام العديد من الاستثمارات المحلية والأجنبية بالإضافة إلى رفع المستوى الاجتماعي والمعيشي للسكًان. وتتميز مدينة السادس من أكتوبر بموقع جغرافي مميز فهي تبعد عن القاهرة مسافة 38 كم وتربطها شبكة طرق واسعة وممهدة بمختلف أنحاء الجمهورية مثل: الطريق الدائري المؤدي إلى مختلف مناطق محافظة الجيزة كالهرم وفيصل وحدائق الأهرام، وطريق مصر اسكندرية الصحراوي المؤدي إلى الاسكندرية والساحل الشمالي ومطروح وطريق الواحات الذي يربط بين مدينة 6 أكتوبر والشيخ زايد. وتحتوي المدينة على كافة المرافق والخدمات الأساسية والترفيهية والتي تٌلبي كافة الاحتياجات الخاصة بسكًان المدينة، كما تضم المدينة أيضًا شبكة مواصلات ضخمة تؤدي إلى مختلف مناطق القاهرة فضلًا عن احتوائها على ثاني أكبر مطار دولي في المحافظة بعد مطار القاهرة. كل ذلك جعل من مدينة 6 اكتوبر إحدى الوجهات المعيشية الرئيسية التي يقصدها السكًان المحليين والأجانب للإقامة .