شقق للبيع في مدينة العبور

617 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح وافضل سعر في كمبوند أوكارديا العبور

    متصدر

    FUD developments logo image

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م للبيع في ارقى كمبوند بمدينة العبور

    متصدر

    FUD developments logo image

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وامتلك شقة 207 في أميز موقع بمدينة العبور

    متصدر

    FUD developments logo image

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 207م بإطلالة مميزة في كمبوند أوكارديا

    متصدر

    FUD developments logo image

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬١٣٣ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور الجديدة تشطيب رائع

    متصدر

    Family Home Real Estate logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • هاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٧٧٬٩٠٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    القليوبية,مدينة العبور,الحي الخامس,هاي سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 110م في ستاليا بالتقسيط علي 7 سنين !

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 125م ارضي بجاردن بالتقسيط علي5 سنين

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 207م في كمبوند أوكارديا بإنشاءات 75%

    متصدر

    FUD developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 168م في كمبوند أوكارديا بإنشاءات 75%

    متصدر

    FUD developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك95م بجاردن خاصة 20م بالتقسيط في سيتاليا كمبوند

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • العبور 15

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Buildera Developments
    القليوبية,مدينة العبور

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شقتك 165م في Citalia بالعبور بالقسط علي 7 سنين

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في شقة125م بجاردن خاصة46م بالتقسيط علي7سنين

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في الـ Launch لضمان أفضل سعر وأميز لوكيشن

    The Icon Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤١٬٥٠٤ جنيه

    عروض خاصة على شقق العبور الجديدة بمساحات رائعة

    Family Home Real Estate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي حمامات السباحة كمبوند هاي سيتى استلام فوري

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% فقط عاين وحدتك بكمبوند مبني بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند زهره العبور الشركه السعوديه الحي الثامن زز

    شارع الزهور, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة125م بجاردن خاصة بمقدم351الف بالتقسيط

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متبقي شقتين فقط بجاردينيا 2 العبور 110م

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م للبيع بأسعار الافتتاح في العبور الجديدة

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125 متر بكومبوند جردينيا 2 استلام فوري

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٤٩٬٦٠٥ جنيه

    شقه 146متر +73 متر جاردن بجزيل

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً شقة 125م بتصميم داخلي ذكي في جاردينيا

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م سوبر لوكس فى سليمان الفارسى العبور

    Envigo Real Estate logo image

    شارع سلمان الفارسي, محلية 12, الحي الاول, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 230م للبيع في جولف سيتي العبور وبسعر مغري

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع