شقق للبيع في هليوبوليس الجديدة

824 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في سوديك إيست هليوبوليس الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٥٦٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هليوبوليس الجديدة مقدم 5% تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٦٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هليوبوليس الجديدة مقدم 5% سوديك ايست

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هليوبوليس الجديدة بمقدم 5% في سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٨٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن في سوديك إيست هليوبوليس الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٣٤٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • طلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,طلالة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في سوديك إيست تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥١٠٬٢٥١ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة للبيع السريع فى سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمساحة238 متر في سوديك ايست بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم يصل ل 64% شقة في هليوبوليس الجديدة متشطبة

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 47 ألف - تشطيب VIP + فـيو Trible

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة استلام فوري تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بسعر مميز متشطبه للبيع فى كمبوند سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس استلام فوري علي ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 205م+40م روف بتكملة قسط و 13م كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكتملة التشطيب من سوديك في القاهرة الجديدة ...

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيو هليوبلس لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م متشطبةUSLتقسيط 15سنة فيو واجهتين في طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالتقسيط علي 12سنه بخصم للكاش 54%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه في طلاله بجوارسوديك غرفتين متشطبه بخصم 54%

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٣٠٬٠٢١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي التاسع,روك وايت

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم350 الف امتلك متشطب بالكامل في talala

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٧٠٣٬٧٤٦ جنيه

    استلام فوري متشطب في سوديك ايست بمقدم 1.5% 10سنين

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة 306م في الكوربة هليوبوليس الجديدة

    sherwoods property logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر وحده في سوديك مع مقدم 0% و اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في هليوبوليس الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
هليوبوليس الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…