شقق للبيع في هليوبوليس الجديدة

844 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك شقة متشطبة فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣١٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم246 الف امتلك ستوديو متشطب ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٩٢٬١٥٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في موقع متميز للغاية - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬١٠٦ جنيه

    شقتك متشطبة+فوري بـ8مليون كاش او 802 الف مقدم

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز شقة ريسيل استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في سوديك ايست - شقة على لاندسكيب ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو علي فلل ريسيل -سوديك ايست باقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٠٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بالتكيفات فيو مميز -في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي فيو مباشر على نادي متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبة من سوديك- ريسيل فوري لوكيشن مميز اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري في سوديك ايست متشطبة باقل سعر (ريسيل)فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة محدودة في سوديك ايست-ريسيل فيو لاندسكيب متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل (تكملة اقساط) ريسيل -سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مع جادرن متشطبه في سوديك ايست استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • روك وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٥٬٤٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي التاسع,روك وايت

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطب الترا سوبر لوكس باقل سعر نيو كايرو

    Property Hills  One logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٧١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي يجاردن متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    why solutions logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م علي فيو مفتوح تقسيمةمميزة في سوديك ايست

    Property  Hills. logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بمقدم 200 الف تقسيط حتي 15 سنه م

    Property Hills  One logo image

1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري مرحلة أزاليا في سوديك إيست

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في سوديك إيست شقة بحديقة و استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بحرى استلام فورى بأقساط في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 3 غرف تشطيب فاخر بحرى استلام فوري سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤١٩٬٣١٦ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة بأفضل لوكيشن في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • هيليو اي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Al-Fath Group
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي السادس,هيليو اى

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في هليوبوليس الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
هليوبوليس الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…