شقق للبيع في مصر الجديدة

689 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية مسجلة 280م في أرض الجولف بموقع مميز

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة للبيع في مصر الجديدة ابو بكر الصديق

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس، حصة في الأرض، العقد صحة توقيع

    Selective logo image

    شارع صلاح الدين, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجلة شهر عقاري مع حصة في الأرض و 2 عزل في السطح

    Selective logo image

    شارع اسوان, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة على شارع رئيسي تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Capital Holding
    القاهرة,مصر الجديدة,الماظة,ماريوت ريزيدنس هليوبوليس

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية 250م للبيع في مصر الجديدة في شارع النزهة

    AKARKOM R logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة شقة بيع 180م خلف سنترال ألماظة مباني2000

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ميدان الجامع200م,تشطيب سوبر لوكس فاخر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع بيروت, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لن تتكرر بأرقى موقع بشارع المرغني الرئيسي

    العقارية جروب logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع مطبخ وتكييفات | أرض الجولف

    Country For Real Estate logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة

  • 19

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأصحاب الزوق الرفيع شقة تشطيب هاي سوبر ديلوكس

    العقارية جروب logo image

    شارع ابن سينا, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 150م في عمارات العبور صلاح سالم

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل للبيع بمصر الجديدة 300 متر بالكوربة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع الجيزه, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة تطل على حديقة بعمر بن الخطاب

    Good Deals logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كالقصر للبيع بمصر الجديدة بقلب الكوربة 500 متر

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 310م بمصر الجديدة للبيع تشطيب مميز 5غرف 4حمام

    LEVERAGE logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في شارع العزيز بالله, رابع عمارة من جسر السويس

    Re/Max IBuild logo image

    شارع جسر السويس, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٧٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع في نبيل الوقاد – مصر الجديدة واجهة

    clear scope logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض شقة للبيع في عمارات العبور موقع مميز

    clear scope logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع مصر الجديدة موقع مميز -الميريلاند

    clear scope logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة للبيع ميدان الإسماعيلية مصرالجديدة

    Time House logo image

    ميدان الاسماعيليه, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ربع سنوي278الف بسعر8.5م

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصر الجديدة الميدان الدهبى 260م مبانى 2000 الدور 6

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بدور كامل في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 330م للبيع في موقع ممتاز في الخليفة المأمون

    Remax Style logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع