شقق فندقية للبيع في مصر الجديدة

63 عقارات أخرى
  • 15

    شقق فندقية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استلام فوري بفندق المريوت ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٠٬٩٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقق مع فندق Triumph أمام الأهرامات وقسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استـــلم الان شقة VIP ف فندق ماريوت بعائد دولاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات اداره ماريوت على شارع الثوره

    Remax The Address logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٣٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه فندقيه +تكييف مركزى للبيع فى ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في ماريوت هيليوبلس تشطيب فندقي

    Vida Solutions logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٨٧٦٬١٠٠ جنيه

    بامتداد شارع الثورة امتلك شقه فندقيه (بخصم30%)

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٣٬٢٦٠٬٤٠٠ جنيه

    جناح فندقي من ماريوت بعائد يومي 250$..

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤١٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ف فندق ماريوت شقة VIP متشطبة بعائد دولاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بعائد يومي 300 دولار بالقرب من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.168 مليون شقه فندقيه بتطشيب فاخر وخصم مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار باعلي نسبه ROI تشطيب VIP+التكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة في ماريوت ريزيدينس وقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك فخامة ماريوت وأعلى عائد دولاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه (بخصم30%) بتشطيب كامل للبيع فى ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٬٠١٣٬٤٤٠ جنيه

    جناح فندقي غرفتين من ماريوت بعائد يومي 250$..

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر عائد دولاري شقة VIP متشطبة ف فندق ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فندقية متشطبه التكيفات في ماريوت ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفتين للبيع بمقدم 1,1 مليون في ماريوت

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر بعائد 250$ فندق ماريوت شقة فندقية متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه (بخصم30%) fully finished with Acs

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ 6 مليون كاش: شقة فندقية متشطبة بماريوت عائد250$

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع - برايم لوكيشن في ماريوت ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بمساحة مميزة في ماريوت ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفندقية بخدمات و فرش فندقي بأفضل سعر في Marriott

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٩٩ جنيه/متر مربع